Technika tisku


Kterou techniku tisku zvolit na vánoční blahopřání?


Blíží se čas vánoční, který není charakteristický jen neustálým shonem za dárky, ale taky i rozesíláním vánočních blahopřání. Jak se takové blahopřání vlastně vyrábí a která technika se hodí na jaký typ blahopřání? Dejte si poradit.


Když chcete, aby vaše firma dala svým klientům pocítit, že si jich váží a nejsou jí lhostejní, vhodným způsobem, jak to udělat, je i rozesílání vánočních blahopřání. Ne každé se však hodí pro každého. Naučte se rozlišovat jednotlivé techniky výroby.laserLaserová technika a její preciznost

Vánoční blahopřání vyráběné laserovou technikou jsou v současnosti velmi oblíbené díky její dokonalosti. Právě laser umožňuje, aby blahopřání byli do detailu propracované, a tak si na ně můžete dát napsat či nakreslit skutečně cokoliv. Nemusíte se teda omezit na jen už existující motivy, ale možné je také i dotisk vlastního textu či loga. Výběr barev je jen na vás a vašem vkuse.

slepotiskSlepotisk vytvoří skvělý efekt

Kdo se rád hraje se světlem, tomu se bude jistě zamlouvat slepotisk. Při tom se prostřednictvím použití raznic při vysokém tlaku vytváří na papíru struktura. Na papír se tak přenese motiv raznic, čím se získává plastika. Lom světla nechává na vánočním blahopřání zajímavý efekt, který mnozí vaši klienti určitě ocení.

horká ražbaZlatá horká ražba

Něco pro náročné. Horká ražba je speciální technologie, při které se za použití raznic při teplotě přibližně okolo 130 stupňů a vysokém tlaku nanáší razící fólie na papír. To umožňuje tisk skutečně zlaté barvy na vaše vánočný blahopřání. Tuto možnost poskytuje jedině technologie horké ražby.

reliefní ražbaExkluzívní reliéfní ražba

Tato technologie je kombinací už vzpomínaného slepotisku a horké ražby. Na papír se zároveň nanáší razící fólie a takto se papír i lisuje do výsledného tvaru. Lom světla, který touto technologií vzniká tak dodává vašim vánočním blahopřáním opravdu exkluzivní a luxusní ráz.
Jestli je možností na vás hodně a nemůžete si vybrat tu nejvhodnější, i tady existuje východisko. Originalni-novorocenky.cz vám poskytnou vzorky bezplatně a vy se tak můžete na vlastní oči přesvědčit o jejich kvalitě a vybrat si ty nejkrásnější.


Další informace o technologiích tisku vánočních blahopřání najdete na naší webové stránce.
Přidat příspěvek
Jméno:
Název příspěvku:
Příspěvěk:

Zpět


Copyright © 2008 - 2024 Pamas. Všechna práva vyhrazena.