Vánoce


Vánoční přání 2022 a novoroční přání 2023

Rozhodujete se o výběru správných vánočních přání či novoročenek? Nabízíme Vám naši nejnovější kolekci vánočních a novoročních přání na zimu 2022 a Nový rok 2023. Přání od nás je skvělá forma jak poděkovat svým obchodním partnerům za spolupráci, či svým blízkým popřát vánoční svátky plné pohody a radosti.

V nabídce jsou kartičkové, otevírací přání, na světlých i tmavých papírech, s netradičním slepotiskem jakou jsou stromečky, vločky a mnoho jiných vánočních motivů. Tisk je tvořen kombinací ražby, termografie a výseků. Samozřejmostí je dotisk textu, loga, případně názvu firmy podle přání. Jako pozornost dáváme i zaslání 2 ks vzorků zdarma.

Možnosti objednání našich přání:

- Bez dotisku textu - objednáním čistých přání může být 30 ks součtem několika druhů, avšak minimum je 10 ks z jednoho konkrétního druhu.
- Tisk textu, případně loga, podpisy na objednávku - minimální odběr 30 ks z jednoho druhu přání.

Zaslání korektury :

V případě, že si objednáte dotisk textu dle vlastního přání, je pro nás samozřejmostí zaslání grafického náhledu spolu s cenovou kalkulací na odsouhlasení. Vánoční blahopřání a novoročenky vyrábíme již téměř 30 let. Věříme, že i Vaše firma ocení kvalitu našich výrobků a stane se našim spokojeným zákazníkem.

Historie a současnost Vánoc

Vánoce se v křesťanském světě začaly slavit ve 4. století. Tento svátek připadl na den zimního slunovratu. Původně pohanské zvyky církev změnila na křesťanský svátek. Byly to vlastně oslavy zrodu nového života, kdy se zimní příroda začíná připravovat na jarní rozpuk. Proto se ve vánočních blahopřáních často vzpomíná na bohatou úrodu, plné stoly a stodoly. Církev dala oslavám Vánoc jiný smysl. Je to radost ze spásy, kterou lidstvu poslal Bůh ve svém synovi, čímž byli obdarování všichni lidé. Z této skutečnosti se vyvinul pěkný zvyk vzájemného odbdarovávání se.

V současné době slaví Vánoce věřící, ale i lidé bez vyznání. Vánoce se staly především svátky rodiny. Vánoční svátky by měly být především svátky klidu, pohody, odpoutání se od každodenního shonu. Měly by být příležitostí k upevnění rodinných vazeb a k vychutnání si slavnostní atmosféry vánočních dní. Největší půvab mají Vánoce pro malé dětí těšící se na nazdobený stromeček a dárečky, které jim přináší Ježíšek. Kouzlo dětských Vánoc si v sobě neseme po celý život.

Zpět


Copyright © 2008 - 2024 Pamas. Všechna práva vyhrazena.