pohlednice vlastníma rukama


Vytvořte jednoduchou vánoční pohlednici vlastníma rukama

Psát vánoční pohlednice pro své nejbližší je to poslední, na co lidé myslí, když dostanou nákupní horečku s příchodem blížících se Vánoc. Mají totiž hlavu plnou starostí s nakupováním dárků.
Je velmi smutné konstatovat, že se v tomto zhonu úplně zapomíná na pravou podstatu Vánoc. A přitom stačí tak málo – nemusíme naše nejbližší překvapit nejkrásnějším a nejdražším dárkem. Malý, ručně vyrobený dáreček, do kterého vložíme své srdce, dokáže potěšit člověka mnohem více, než narychlo koupený dárek v obchodě. A to stejné platí i pro vánoční pohlednice. Mnoho lidí vůbec netuší, jaké pěkné věci se dají vyrobit pomocí jednoduchých věcí, které má doma určitě každý z nás.V následujících řádcích Vám přinášíme návod, jak si můžete vytvořit jednoduchou vánočním pohlednici v pohodlí domova.
Budete potřebovat zelenou vlněnou plst a pár kousků plsti v jiných barvách. Ze zelené plsti vystřihněte tvar stromečku a z barevných plstí ozdoby rozdílných velikostí, které budou představovat vánoční baňky na stromečku. Stromeček, stejně jako jednotlivé ozdoby, nalepte na kartón, nebo jiný tvrdý papír, pomocí tavné pistole. Takto vyrobené vánoční pohlednice dozdobte vánočním přáním a je to!!!

Vytvořte jednoduchou vánoční pohlednici vlastníma rukama

Typickým symbolem Vánoc je i sněhulák. Zkuste najít doma několik bílých knoflíků třech různých velikostí, ze kterých vytvoříte tělo sněhuláka. Doporučujeme, abyste pro základnu pohlednice zvolili papír v tmavší barvě, aby na ní knoflíkový sněhulák lépe vinikl. Oči a nos dokreslíte černou fixou. V případě, že najdete maličké knoflíčky, použijte je jako sněhové vločky.
Je i hodně jiných nápadů, jak se dá vánoční pohlednice vyrobit. Nebojte se experimentovat. I děti mají často super nápady, proto si na ně udělejte čas v předvánočním čase i při tvoření vánočních pohlednic.
A když přijde čas, že venku napadne sníh – taková pohlednice určitě každého potěší.

Zpět


Copyright © 2008 - 2023 Pamas. Všechna práva vyhrazena.