Papírové blahopřání / ne SMS


Zapomeňte na vánoční SMS blahopřání. Nahraďte je krásnými přáními.

I vy jste už zapomněli na to, jaké to je poslat někomu pěkný vánoční pozdrav? Teď ale mluvíme o tom stejném - papírovém blahopřání. Připomeneme Vám, proč by jste měli SMS-ky vyměnit za papírové přání.


Posílání vánočních blahopřání přes SMS

Klasické vánoční přání pře několika roky nahradili blahopřání přes SMS-ky. Hodně lidí přestalo posílat pohlednice a rozposlalo svým známým SMS-ky s textem o Vánocích a Novém roku. Milé, vtipné, dojímavé ... jednoduše to, co měli na srdci. Dnes nastala doba, kdy nás vánoční SMS-ky až tak nepřekvapí. Texty, které nám chodí SMS-kou se často opakují a proto je těžké překvapit toho druhého něčím novým.

Další nevýhodou je cena SMS. Samozřejmě, jestli máte výhodný paušál s SMS-kami do všech sítí zdarma, tak Vás se to netýká. Ale ti ostatní z nás musí nad počtem odeslaných zpráv i přemýšlet. Občas nám přijde blahopřání i přes e-mail, ale to je dost neosobní. No a na sociálních sítích někdo označí na jednu vánoční fotografii 40 lidí a potom nás otravuje spam, který tato fotka vyvolá.

Vzpomeňte si, jaké to bylo kdysi

Vzpomínáte si ale ještě na to, jak jsme před Vánocemi ve škole vyráběli vánoční blahopřání?
Vystřihovačky a lepení nám někdy daly zabrat, ale výsledek stál za to. I naše děti budou tento rok opět ve výtvarné výchově tvořit, tak proč se k nim nepřidat? I vy si můžete vytvořit své přání pro blízké. Jestli nevíte jak na to, odpověď najdete v našem předešlém článku.

A když na tvorbu vánočních přání nemáte čas, objednejte si je z naší webové stránky. bude to příjemná změna pro vás i pro vaše blízké, přátele či kolegy v práci. naše novoročenky můžete odesílat ve velkém, bez problémů Vám vyrobíme i 500 přání. blahopřání jsou opět v kurzu a dávají nám ještě krásnější pocit z Vánoc.

Nahlédněte do světa vánočních přání


Překvapte své známé například hravou novoročenkou v oblíbené modré barvě. Vyjímečná je tím, že jsou na ní ručně nalepené Swarovského krystaly.
novoročenka
Jestli chcete něco zajímavější, vyberte si novoročenku s 3D efektem. krásný efekt vznikl laserovým výřezem. Šmrnc mi dodává perleťové bílé pozadí s padajícími vločkami.
novoročné blahopřáni
Milé blahopřání v zeleném provedení potěší každé oko. Toto blahopřání dělá dojem luxusnosti, ale očaruje i originálně propracovanou techniku výroby.
novoročenka
Nezapomeňte se podívat i na další krásné blahopřání z naší nabídky a napište nám do komentáře, které z nich se vám líbí nejvíce. u nás můžete požádat i o vzorky zdarma.

Přidat příspěvek
Jméno:
Název příspěvku:
Příspěvěk:

Zpět


Copyright © 2008 - 2023 Pamas. Všechna práva vyhrazena.