Originální dekorace na vánoční pohlednice.


Rozmýšlíte nad tím, jaké vánoční blahopřání zašlete své rodině či blízkým? Máte dvě možnosti, buď si objednáte profesionálně vyrobené blahopřání, anebo si je vyrobíte sami doma.

Nejlepší řešení pro firmy

Pokud jste firma a potřebujete svým spolupracovníkům a klientům poslat vánoční blahopřání, nejideálnějším a zároveň nejjednodušším řešením je objednat si je a nechat si je vyrobit. Postup je tokový, že si najdete firmu, které vyrábí vánoční blahopřání a podíváte se na jejich nabídku. Důležitými aspekty pro výběr firmy jsou jejich:


• mnoholeté zkušenosti v tomto segmentu
• reference od zákazníků
• technologie, které při výrobě používají
• široká nabídka

Vanocne-pozdravy.sk jsou popředním výrobcem novoročenek. Na výrobu blahopřání používají ty nejlepší technologie, jako je termografie, horká ražba, slepotisk, reliéfní tisk, digitální tisk a jiné. Díky těmto technologiím vznikají překrásné vánoční díla.
Jestli máte firmu, své klienty potěšíte něčím jedinečným a vyjímečným. Objednejte jim novoročenku s ručně lepenými kamínky.
novoročenka

Tato novoročenka působí luxusním dojmem díky krémovému perleťovému papíru. Při její výrobě se použil bílí a měděný tisk – tyto dvě barvy spolu příjemně ladí. Z technologií byla taktéž použitá bílá plastická termografie. Při tomto postupu výroby se pomocí raznice na papír natiskne motiv anebo text a následně se posype speciálním práškem. Ten se potom zahřeje na 500 stupňů Celsia a vznikne krásná vystouplá prostorná struktura.

Na novoročence, samozřejmě, nechybí vánoční stromeček, na kterém jsou ručně lepené měděné Swarovski kamínky. Pro ještě krásnější vzhled je blahopřání posypané jemným zlatým práškem. Tímto jedinečným blahopřáním naznačíte svůj vděk a úctu a zpříjemníte příjemcům tohoto blahopřání vánoční svátky.

Jestli mezi vaše oblíbené materiály patří dřevo, očaruje Vás novoročenka s ručně lepenou dřevěnou vánoční vločkou. Ale na výběr máte i z dalších top vánočních blahopřání.
novoročenka

Vánoční blahopřání pro své blízké
Pokud chcete udělat radost svým blízkým, určitě je potěší, jestli dostanou něco, co vyrobíte sami. Máme pro Vás tip, jak si vyrobit vlastní vánoční blahopřání. Postup je následovný:

Vytvořte si na blahopřání 3D dárky ve tvaru vánočního stromečku. Vystřihněte si blahopřání a přeložte jej na polovinu. Nalepte na něj zevnitř barevný papír. Položte jej na podložku, jako kdyby jste otevírali knihu. Na levé straně, při ohnuté části, nakreslete tužkou tři čtverce pod sebou. Na vrchu bude nejmenší čtverec a dole největší čtverec. Vezměte se nůžky a horní a spodní část každého čtverce nastřihněte. Když blahopřání otevřete, dárečky vystoupí ven. Můžete na ně nalepit ozdobný papír, mašličky či třpytky. Určitě uděláte svým blízkým velkou radost z vlastní tvorby.

3 D novoročenka

Zdroj: pinterest

Přidat příspěvek
Jméno:
Název příspěvku:
Příspěvěk:

Zpět


Copyright © 2008 - 2023 Pamas. Všechna práva vyhrazena.