Odesílání vánočních pohlednic


Odesílání vánočních pohlednic: stihnete to včas ?


Pracovníci pošty se za chvíli pořádně zapotí. Čekají je tisíce vánočních balíků a pohlednic. Na odeslání blahopřání jsme stále nezanevřeli, právě naopak. No víte, kdy je správný čas na jejich odeslání?


Důležitý datum

Jestli si odesláni pohlednic necháte na poslední chvíli, nemusí dorazit na určené místo včas. Pošta bude v prosinci doslova přeplněná zásilkami, proto je potřebné se na to připravit. Pokud se chystáte posílat pohlednice 2. třídou, pošlete je nejpozději 19. prosince. Pohlednice by měla dorazit na druhý pracovní den po dni jejího podání . To znamená, že dorazí až 21. Prosince. Raději běžte na poštu v dopoledních hodinách, aby jste měli jistotu, že se pohlednice stihne odeslat včas.


Na poslední chvíli

Jestli se rozhodnete pro odeslání pošty 1. třídou, můžete na poštu přijít 22. prosince a pozdrav dorazí na místo hned na druhý den. Samozřejmě, za tuto službu si musíte připlatit. 24. prosince bude posta zavřená. Každopádně Vám nedoporučujeme nechávat si odesílání vánočních pohlednic na poslední chvíli. Vždy se může stát něco nečekaného a zásilka nemusí dorazit včas.


Posílání novoročních blahopřání do zahraničí

Chcete blahopřáním potěšit někoho v zahraničí ? Tak to musíte jít na poštu o něco dřív. V rámci Evropské Unie trvá doručení 2. třídou přibližně do 7 pracovních dnů. Když použijete 1. třídu, pošta by měla dorazit přibližně do 5-ti pracovních dní. V krajinách EU se čas dodání liší.


Vyberte si z krásných vánočních blahopřání

Dopřejte svým blízkým a známým pohled na krásné blahopřání. Vyberte si vzor, barvu, font písma i text a pohlednice a mi Vám ji vyrobíme rychle a v čas. Naše nabídka je opravdu široká a objednat si může každý. Máte na výběr z kartičkových novoročenek, ale v nabídce najdete i exkluzivní otvírací blahopřání. Na výrobu používáme ty nejnovější technologie tisku a novoročenky Vám umíme ozdobit zlatým práškem, perleťovým papírem, ale i kamínky od Swarovski.
novoročenkavánoční blahopŕání

 

 
Přidat příspěvek
Jméno:
Název příspěvku:
Příspěvěk:

Zpět


Copyright © 2008 - 2024 Pamas. Všechna práva vyhrazena.