Reklamní předměty


Naše firma se snaží neustále svou výrobu rozšiřovat o nové produkty a tak uspokojit poptávku i nejnáročnějšího zákazníka. Mezi novinky, které jsme zařadili v posledních letech do výroby patří reklamní předměty. Jde o potisk triček, hrníčků, plakátů, výrobu fotoknih atd. Jedinečná forma dárku, kterou můžete potěšit své zaměstnance, spolupracovníky případně obchodní partnery.
Ze široké nabídky dáváme do Vaší pozornosti především hrníčky, které se těší velké oblibě u našich zákazníků. Máte možnost je dát potisknout firemním logem, sloganem, fotografií. V nabídce kromě klasického bílého hrnečku najdete i magický. Díky unikátní technologii se černá barva hrníčku po nalití horkého nápoje změní na bílou, ze které vystoupí objednaný motiv. Po vychladnutí nápoje změní svou barvu opět na černou a pořád dokola.
Pro kreativnější nabízíme možnost vytvoření vlastní firemní fotoknihy. Fotoknihy nabízíme v kroužkové, měkké, sešívané nebo pevné vazbě, různých formátů. Firemní fotoknihy se u nás těší velké oblibě, protože mají všestranné využití. Můžete je využít jako prezentační materiál na výstavách a veletrzích, případně darovat obchodním partnerům, se kterými spolupracujete.
Věnujte svým zaměstnancům a obchodním partnerům originální dárek z naší nabídky reklamních předmětů. Určitě se každý potěší a kromě toho bude mít dárek i praktické využití.

Objednejte si hrníček s logem nebo vlastní fotografií!

Do pozornosti Vám dáváme možnost objednání hrníčku s logem firmy případně s vlastní fotografií .

hrnek novoročenkám


Celou objednávku můžete vytvořit na naší stránce,
která je určena pro tyto produkty :

http://www.pamas-fotokniha.cz/hrnicky-online


Také je možné objednat i trička případně jiné reklamní předměty samozřejmě s logem nebo fotkou .


triko novoročenkám

I trička objednáte na adrese http://www.pamas-fotokniha.cz/tricka-online


Při větších počtech možná sleva !

Zpět


Copyright © 2008 - 2023 Pamas. Všechna práva vyhrazena.