Akční novoročenky


Na akční vánoční přání se nevztahují žádné další slevy. Uvedené ceny jsou bez DPH.

Cena přání je bez tisku - textu.

Rozhodli jste se s blížícím koncem pracovního roku poděkovat svým obchodním partnerům a Vaše finance jsou ohraničené? Přesto chcete novoročenky, které nezaostávají a jsou v profesionálním zpracování. V takovém případě Vám nabízíme velký výběr vánočních přání za příznivou cenu, která nenaruší Váš firemní rozpočet.
V akční kolekci najdete vánoční a novoroční přání za výhodné ceny. Kvalita papírů a tisku nezaostává za současnou poptávkou a aktuálními žádanými trendy, navzdory nižší ceně. V nabídce jsou vánoční přání kartičkové i otvírací. Navzdory příznivé ceně se nejedná o méně kvalitní vzory, jak nabízejí ostatní kategorie. Jsou stále žádané a kvalitně zpracované, pouze naše firma je vyřazuje z nabídky, nakolik novoročenky neustále obměňujeme a přinášíme nové vzory. Počty akčních vzorů jsou omezeny, proto nás neváhejte kontaktovat, protože už zítra může být Váš vzor vyprodán.
Naše akční nabídka se těší stále větší přízně zákazníků, který neupustil od klasického posílání vánočních a novoročních přání. Jde o finančně výhodnou formu, jakou vyjádříte vděčnost Vašim obchodním partnerům.
Zveme Vás k nahlédnutí do naší aktuální akční kolekce. Vzory jsou tištěné na papírech různé kvality a barev. Mnohé ze vzorů jsou potištěny stále více žádanou technologií tisku termografií, která vytváří plasticitu novoročního přání.


Zpět


Copyright © 2008 - 2024 Pamas. Všechna práva vyhrazena.